İpucun Var Mı?

Yolsuzluk, suç veya yanlış yapma kanıtlarına rastladınız mı? Halkın zarar gördüğüne, istismar edildiğine veya yanlış yönlendirildiğine inanıyor musunuz? Araştırmacı gazetecilik, ciddi yanlışlıkların kanıtı ile karşılaştıklarında bunu ortaya çıkarma cesareti olan insanlara dayanmaktadır. Genellikle, belgeler bir ipucundan başka bir ipucunu belirleyen şeydir: İnsanlara para kazanmak veya bedensel veya duygusal zarar vermek gibi güçlerini kötüye kullanan güçlü bir kişi, şirket veya devlet kurumunu gösteren notlarınız veya videolarınız veya kayıtlarınız var mı?

KİMLİĞİNİZİ KORUMAK/KAYNAK GİZLİLİĞİ

Güvenle konuşmayı tercih etseniz bile, bilgilerinizi sizinle görüşme şansımız varsa, en etkili araştırmayı yapabilmek adına sizden yüz yüze yahut birebir yapacağımız görüşme sonrasında almak tercihimiz olacaktır. . Kaynakların çoğu zaman ciddi misilleme riskleri aldığını biliyoruz, bu nedenle kaynakları gizli tutmayı taahhüt ediyoruz.

Yine de, büyük yanlışlıkların,yolsuzlukların,usülsüzlüklerin,toplum için zararlı olayların açığa çıkması adına cesur bir adım atarsanız, bilginizi araştırarak ve gerçeği gün ışığına çıkararak kamu yararına hizmet edildiğini görmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Kişisel bilgilerin girilmesi zorunlu değildir

Gerekli gördüğümüz taktirde size geri dönüş yapmamızı isterseniz bilgilerinizi doldurabilirsiniz.