Bağımsız Gazeteciliğe Destek Ol

NEDEN Gazzetta9.com'a DESTEK VERMELİYİM?
Büyük,özel ve araştırma isteyen haberleri halka ulaştırmak zaman alıcı ve pahalı bir iştir. Bu nedenle Türkiye'de hemen hemen tüm haber siteleri hatta gazeteler "ÖZEL HABER" vermeyi bırakarak 2 ajansın verdiği haberleri çoğu kez hiç değiştirmeden yayınlamaya başladılar.Böylece ortaya birbirinin aynı içeriğe sahip,üstelik okurlarına nitelik değeri düşük haberler sunan binlerce haber sitesi çıktı.Oysa gzzetta9.com tamame özel haber,dosya haber,analiz haber ve özel röportajlar ile karşınıza çıkacak.Bugünün Türkiye şartlarında hiç bir siyasal parti,STK,iş adamı,iş kadını tarafından "fonlanmadan" bağımsız gazetecilik yapabilmenin temel kuralı ise "ekonomik olarak özgürlüğümüzü" sağlayabilmemizden geçmekte. Biz sizlere bağımsız ve özel haber vermek için yola çıkarken sizler de yapacağınız katkılar ile bizim o özgürlük alanımızın "TEMİNATI" OLACAKSINIZ...Ve siz bize destek oldukça biz hiç bir baskıya boyun eğmeden yayın yapmaya her gün büyüyerek devam edeceğiz.

DESTEKÇİ ÜYELERİMİZ BİZDEN NE ALACAK?
Her ay kendilerine normal kullanıcılar tarafından okunmayan daha özel ve rafine bilgiler içeren bir ÖZEL BÜLTEN alacaklar...Üyelerimiz kaliteli haberler sunmamıza ve yaşamları değiştiren bilgileri ortaya çıkarmamıza yardımcı olacaklardır. En büyük haberlerimiz, birlikte elde ettiğimiz etki ve yeni projeler hakkında yalnızca "destekçi üyelerimize" özel olarak içerikler bu gönderilecek özel bültenin içerisinde yer alacaktır.Ayrıca geri bildiriminizi ve fikirlerinizi de isteyeceğiz.

NASIL ÜYE OLABİLİRİM?
Sitemize aylık 10 TL yahut yıllık 100 TL ile "DESTEKÇİ ÜYE" olabilirsiniz.Aylık üyelikler her ay yenilenir ve istenildiği zaman sonlandırılabilir.Yıllık üyelikler ise ön ödemeli üyelik olduğu için bir sene boyunca üyelik sürer ancak devam edilmek istenilmez ise otomatik olarak uzatılmaz.

ALTTAKİ PAKETLERDEN BİRİNİ SEÇİN

İŞ BANKASI

IBAN: TR45 0006 4000 0014 2670 4692 89

Pervin ÇELİK